5/21/2018

O MNIE

Mam na imię Ewelina i czytam w towarzystwie mojej kociej miłości Blair. Na co dzień w pracy jestem psychologiem, a poza pracą jestem dumną żoną swojego męża.

Czytanie to jedna z moich pasji. Czytam przede wszystkim książki młodzieżowe, romanse, kryminały i thrillery. Ale nie gardzę również fantastyką, reportażami czy innymi gatunkami, na które akurat najdzie mnie ochota. Zdecydowanie jednak szybciej czytam książki niż piszę ich recenzje. W pracy często mierzę się z trudnymi sytuacjami i dramatami ludzkimi, dlatego po godzinach lubię sięgnąć po coś lekkiego.

Poza książkami moją pasją jest fotografia i w tej kwestii dopiero zaczynam się rozwijać. Uwielbiam zatrzymywać chwile w obiektywie, przekazywać obrazem swoją wizję i swój sposób widzenia świata. Uwielbiam też jeździć na rowerze. Gdy tylko wychyla się wiosenne słońce przerzucam się na ten środek transportu. 

To, co warto o mnie wiedzieć i co widać już na pierwszy rzut oka - to fakt, że jestem absolutną kociarą! Jak bym mogła, to uchyliłabym nieba wszystkim zwierzakom na tym świecie, ale kotami dla pewności zajęłabym się osobiście ;)

W ludziach cenię sobie pozytywne nastawienie, szczerość i szacunek dla innych. Mam wiele bliskich osób, które uwielbiam i które budują moją wiarę w ten świat. Bardzo lubię swoje prace i ludzi, jakich dzięki nim spotkałam/spotykam. 

Nie lubię chamstwa i oceniania tego, czego się nie zna (dotyczy to również książek ;) ). Nie cierpię też szufladkowania. W swoich opiniach staram się być obiektywna i nie ma dla mnie znaczenia, czy książka jest egzemplarzem recenzenckim, czy nie.

Mój blog to dla mnie przede wszystkim miejsce, w którym mogę podzielić się z Wami trzema rzeczami, które uwielbiam i to w tym samym czasie: fotografia, kot i książka. To miejsce, które ma być przede wszystkim przyjemnością i możliwością spotkania ludzi z podobnymi zainteresowaniami. Miejsce, dzięki któremu mogę poznać wiele ciekawych osób i jeszcze więcej interesujących książek. No i miejsce, przez które przyjdzie mi zbankrutować, jak będę chciała je wszystkie kupić ;)

Cieszę się, że tu jestem. I cieszę się, że dzięki temu, że tu jestem, mogę poznać tylu ludzi z pasją! 
7 komentarzy:

 1. Odnalazłem Cię! Widziałem Twój komentarz na Czarnej Skrzynce i jakoś nie mogłem Cię namierzyć :) A tu proszę, blogerowy los zetknął nas niespodziewanie :) Dziękuję za to, że wpadłaś do Mnie... Ja też tu zostanę! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło! Jednak w blogosferze nie ma przypadków ;)

   Usuń
 2. Hmm... ta strona ostatecznie sprawiła, że musiałam dodać bloga do obserwowanych.
  Pozdrawiam, Ewelina, z niebieskim kotem Muszu, czytająca obecnie "Królestwo Kanciarzy" :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow, ile mamy wspólnego! Dwa zdania i już 4 wspólne rzeczy :D Prowadzisz bloga? :)

   PS Bardzo mi miło, że zostaniesz z nami na dłużej! :)

   Usuń
  2. Hej :) Tak, dosłownie od tygodnia sobie bloguję. Możesz do nas zajrzeć na http://gry-w-bibliotece.blogspot.com/ :)

   Usuń
 3. czyli rozumiem,że kotek wabi się Blair :D? fantastycznie :D mam pieska, któremu także nadałam imię Blair :D (po mojej fascynacji do Blair Waldorf z Plotkary :D).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, zainspirowałyśmy się tą samą postacią :) U mnie w parze z imieniem przyszedł od Blair Waldorf charakter :D Pozdrowienia dla Ciebie i psiaka :D

   Usuń

Copyright © 2016 Blair Czyta , Blogger